Příměstské tábory

		        

PT PUTOVÁNÍ S INDIÁNY

PT PUTOVÁNÍ S INDIÁNY

Příměstský tábor pro děti ve věku 4-8let. V tomto týdnu se z nás stanou indiáni. Indiánků se na táboře sešlo 39. První den jsme se přivítali indiánským tanečkem, máme každý kmen svůj pokřik a zvládli jsme si vyrobit indiánské čelenky, každý kmen svůj totem. Zahráli jsme si hry vevnitř i venku. V úterý jsme stopovali bizona, museli jsme být ostražití, aby nás nesvedla na špatnou cestu jiná stopa než ta bizonní, tvořili si indiánská trička a odpoledne nás čekala olympiáda. Ve středu jsme si zaběhali, vytvořili vlčí tesák a zasoutěžili mezi kmeny. Připravena byla i stezka na pamět, jak dobrou paměť maji naši indiáni?.... Všechny kmeny výbornou. Odpoledne nás čekala cesta prérií na pocitový chodníček, dětem se nejlépe ťapkalo v kamínkách a největší křik byl u procházení šiškami Emotikona smile . Cesta nás znavila, a nejmenší indiánek usnul. Ve čtvrtek jsme se vydali společně na zvířátka do ZOO. Jako správní indiáni jsme navštívili vlky, bizona, naše obydlí a navíc i Lanáček. V pátek jsme si zahráli hry venku, jak jinak než za indiánky, které si kmeny lepí na své totemy. Po poledním klidu jsme se vydali na záverečnou indiánskou stezku a následovalo vyhodnocení celého týdne. Jaky kmen vyhrál? Emotikona smile 1.místo Apačové, 2.místo Olmekové, 3.místo Tengové, 4.místo Aztékové. Tábor jsme si všichni užili, všem indiánkům děkujeme a těšíme se zase někdy přííííííště.

127 Fotek

PT Život v trávě

PT Život v trávě

Příměstský tábor pro nejmenší dětičky. Celým týdnem nás provázejí zvířátka z louky. V pondělí beruška, v úterý motýlek se šnekem, ve středu za námi přiletěla včelka, ve čtvrtek přišel mraveneček. Po celém týdnu už budeme vědět jak zvířatka v trávě žijí.

72 Fotek

PT pro rodiče s dětmi - Výlet za zvířátky

PT pro rodiče s dětmi - Výlet za zvířátky

Příměstský tábor pro rodiče s dětmi je příjemným prázdninovým zpestřením nejen pro maminky na rodičovské dovolené, ale pro všechny, co mají chuť si užít tábor se svými dětmi a vnoučaty. Během týdne jsme společně strávili velmi příjemné chvíle. Zahráli jsme si spoustu zajímavých her, navštívili jsme zvířátka, les, rybník, udělali jsme si piknik na louce. Vytvořili jsme si Montessori pomůcky pro děti a další výrobky pro rodiče. To vše za přístupu principů Respektovat a být respektován. Všichni jsme si to společně užili. :)

43 Fotek

PT Sportcamp

PT Sportcamp

Sportcamp aneb Expedice k vrcholu. Příměstský tábor Sportcamp byl pro všechny velkým sportovním vyžitím. Každá expedice i jednotlivci si během týdne prověřili, co vše dovedou, umí a zvládnou. Každým dnem se děti překonávaly! :) Navštívili jsme koupaliště, Mariánské údolí na kole i pěšky, Lanové centrum a u toho jsme se snažili zvládat všechny nástrahy a překážky, které nám stály v cestě na vrchol! :) Vše jsme nakonec zvládli a na vrchol vystoupali. Hurááá hurááá hurááá...

87 Fotek

PT Pohádkový týden

PT Pohádkový týden

Příměstský tábor pro nejmenší.

102 Fotek

PT Barevný týden

PT Barevný týden

Kdysi byl svět celý krásně barevný, pak se starostové jednotlivých měst, co měly v názvu barvu, začali hádat a přít o to, která barva je důležitější, než barvy ostatní (žlutá, červená, modrá), a dopadlo to tak že celé své město přebarví na jejich barvu… Děti tedy během tábora plnily misi o záchranu světa. Měly za cíl udobřit starosty jednotlivých měst a pokusit se vrátit svět do pořádku, aby byl zase krásně barevný! Výtvarně zaměřený příměstský tábor, kde si děti nejen vyráběly a malovaly, ale také se koupaly, hrály různé hry a bojovky, a hlavně se hodně nasmály a nakřičely :)

79 Fotek

Vaření hrou

Vaření hrou

Podívejte se na dobroty, které děti vařily na PT Vaření hrou.

50 Fotek

VELIKONOCE V POHYBU

VELIKONOCE V POHYBU

Ani na Louce jsme se nenudili přes prázdniny..upletli jsme si košíčky, namalovali vajíčka a čekalo nás spoustu her.. :-)

31 Fotek

ZA SEDMI DIVY SVĚTA

ZA SEDMI DIVY SVĚTA

Příměstský tábor o jarních prázdninách.

34 Fotek

POLOLETKY VE WIKYLANDU

POLOLETKY VE WIKYLANDU

Děti si užívaly pololetní prázdniny ve Wikyladu a vyzkoušely si atrakce, jako jsou trampolína, lezecká stěna, bludiště a další.

15 Fotek