PA a LT

		        

LT Vodácké dobrodružství

LT Vodácké dobrodružství

Tábor na vodě aneb sjíždění řeky Sázavy.

90 Fotek

LT Ostrov pokladů II

LT Ostrov pokladů II

Tábor inspirovaný světem námořníků a hledání zraceného pokladu.

170 Fotek

LT Ostrov pokladů I

LT Ostrov pokladů I

Tábor inspirovaný světem námořníků a hledání zraceného pokladu.

240 Fotek

LT Nekonečný příběh

LT Nekonečný příběh

Dřevotvarka v Podhradí nad Dyjí, 10. - 17. 7. 2016 Díky dětem je říše Fantazie zachráněna :)

44 Fotek

LT Dance camp

LT Dance camp

Taneční tábor. Když taneční tak nás čekalo spousta tance,ale i jiné zábavy. Už umíme spoustu tanečních sestav,street dance sestav,dance hall,taky už máme na vlastní kůži vyzkoušenou tabatu :-D dál aqua aerobik a zítra nás čekají trampolínky ;-). Nechybí nám ani hry selfie, transfuze,SPZ, ponožky, člověče nezlob se - no a figurky jsme byli my ;-) byla u toho spousta legrace atd. Ani výlet nechyběl, šlapali jsme na hrad-zříceninu Frejnštejn. Oživil nám to déšť, ale dobré zjištění nás čekalo "nejsme z cukru" :-D. Ani tady nás humor nepřešel a odměnou nám bylo kino,film -Let's dance ;-). No rozhodně se nenudíme. A zase tanec tanec tanec...jo a ještě trénování chůze modelek, no to jsme se nachechtali. Poslední večer jsme si užili diskotéku, a díky Gábince i s disko koulí. Bomba. Tábor jsme si užili úúúplně maimálně. Nemohlo nám být lépe, co děcka? Společně se těšíme na příští rok.

17 Fotek

PA Sedm divů světa

PA Sedm divů světa

Na jarním táboře jsme se octli v roce 3253. Přečtěte si, co se dozvěděli účastníkci našeho dobrodružství: Vaše těla byla po dobu více než 1000 let v umělém spánkuV roce 2020 se pod hlubinou moře našlo zvláštní vejce. Vědci toto vejce nechali v inkubátoru dozrát a narodil se nevinně vypadající netopýr. Netopýr byl původně v roce 2020 savec. Proto bylo pro vědce záhadou, proč se narodil z vejce. Den po vylíhnutí tento netopýr jednoho z vědců pokousal. Od té chvíle nastala zkáza lidstva – vypukl netopýří mor. Lidé umírali během několika hodin hroznou smrtí. Agentura FBI při vyhlazení téměř celé Ameriky sestavila nenakažené agenty a vyslala je do Evropy. Zde se totiž ukázalo, že v malém státě Česká Republika jsou lidé vůči tomuto moru dost imunní a proto víc než 100 000 Čechů bylo uvedeno do umělého spánku. Agenti FBI spolu s vědci vyvinuli takzvaný atomový lék proti moru. Ten nechali v roce 2030 vybuchnout. Bohužel to mělo ničivý dopad na povrch Země – zničeno bylo téměř vše, co lidé kdy postavili. Lidé kromě umělého spánku přežili také na umělé planetě Země2. Na tuto planetu byly poslány zástupci ze zvířecí říe, rostliny a další. Co se lidem nepodařilo zachránit, jsou bohužel stavby a kultury jednotlivých zemí. Úkolem vašich týmů bude přesun zpět v čase a objevení speciálních historických kódů 7 divů světa z roku 2016. Díky vašim získaným informacím budou tyto divy světa obnoveny spolu s jejich kulturou. Pokud se vám to povede, můžete se těšit na získání zaměstnání v agentuře FBI jako speciálních agentů! Nakonec jsme všech 7 divů zachránili a tím i celou naši planetu!

230 Fotek

Zima na Kačence

Zima na Kačence

Hory pro rodiče s dětmi v termínu 20. 2. - 27. 2. 2016. Počasí nám nakonec přálo :) a měli jsme zasněženo. Setkání s novými kamarády Svenem, Olafem, Elzou a dalšími se moc povedlo. Kopýtko na to :)

62 Fotek

Záhada na Kačence

Záhada na Kačence

Hory pro rodiče s dětmi byly tentokrát pořádně zašmoulené. Obavy, že nebude na čem lyžovat byly zbytečné, sněhu bylo až až. Letos poprvé vzniklo družstvo snowboardistů pod vedením šikovného vedoucího Adama. Opět několik začínajících lyžařů dokázalo sjet svůj první kopec, a to i z řad rodičů. Díky všem za povedený pobyt! Šmoulinka.

54 Fotek

PA Dvanáct úkolů pro Asterixe

PA Dvanáct úkolů pro Asterixe

Podzimní prázdniny pro rodiče s dětmi s tématikou galských hrdinů Asterixe a Obelixe.

35 Fotek