Příměstské tábory

		        

PT Halloween

PT Halloween

Příměstský tábor o podzimních prázdninách inspirovaný svátkem Halloween. Děti měly možnost na táboře spát přes noc a kromě zajímavých her, dlabání dýní a ducholympiády, také zažily noční cestu po světýlkách.

34 Fotek

PT Podzimky se sportem

PT Podzimky se sportem

Pracoviště Louka nabídla o podzimních prázdninách sportovní příměstský tábor pro děti ve věku od 8 do 15 let. Vyšlo nám krásné podzimní počasí, které se nám hodilo při projížďce na koloběžkách z Obřan do Bílovic nad Svitavou. Druhý den se děti vyřádily v Brunu - zábavním parku. Děti byly spokojené a vysportované a jak jim to na koloběžkách slušelo :)

39 Fotek

PT Sportdancecamp

PT Sportdancecamp

Příměstský tábor se sportovně tamečním zaměřením. Tento tábor byl sice kratší, ale o to více zábavy jsme si s dětmi užili.

57 Fotek

PT Země faronů a pyramid

PT Země faronů a pyramid

Příměstký tábor s tématikou starověkého Egypta a místních legend.

15 Fotek

PT Podmořský svět

PT Podmořský svět

Příměstský tábor pro děti ve věku 2-5let. Během tábora se seznámíme se životem zvířátek, které žijí v moři. Vyzkoušíme jak je moře slané Emotikona smile:-). Zažijeme dobrodružství s delfíny, žraloky, mořským koníkem a nebo kosatkou. Pomáhali jsme krmit hladové delfínky. Hledali mořské koníky a pomáhali jim přichytit se na chaluhách. Další den jsme byli odvážní a krmili dravé žraloky. Navštívila nás hodná chobotnice Emilka. Dozvěděli jsme se o životě kosatek a meduz. Zachraňovali jsme kosatku na souši, naštěstí se nám to povedlo a kosatky a vrátili zpět do moře. Nechyběla nám ani stezka za pokladem. Užili jsme si spoustu srandy a máme další nové kámoše. Tety už se těší na příští rok :-).

71 Fotek

PT Mach a Šebestová

PT Mach a Šebestová

Tento rok nás v Louce čeká dobrodružství s Machem, Šebestovou, Jonatánem a jeho páničkou :-). První den jsme se naučili náš společný taneček. Našli milion kočiček, které nám vykouzlilo kouzelné sluchátko od starého pána, kterému jsme pomohli najít jeho ztracené brýle. Na výletě do lesa jsme si zahráli hru "Co do lesa nepatří" a spoustu další zábavy. Těšíme se na zítřejší den, to vycestujeme na planetu Ťap Ťap. A to na přání Jonatána. Ve sředu jsme měli hrátky s zvířátky ze Zoo. Další den nás čekal pravěk. Bohužel Mach, Šebestová, Jonatán a paní Kadrnožková zaspali a nestihli náš autobus, ale my jsme jim vše povyprávěli hned druhý den, co jsme se zase setkali. byli z toho moc smutní. Poslední den si paní Kadrnožková přála vycestovat k moři, vytvořili jsme si své vlastní lodě a pluli pirátskou trasu, všichni jsme v pořádku dopluli, i když lodě byly značně rozbité po té náročné cestě. Dál jsme zvládli i boj s piráty a chobotnici :-). Velkou radost nám udělaly dárečky od našich pohádkových kamarádů. Krásný zbytek léta všem a zase někdy, ahooooooj :-)

95 Fotek

PT O loupežníku Rumcajsovi 25.-29.7.2016

PT O loupežníku Rumcajsovi 25.-29.7.2016

Příměstský tábor pro děti ve věku 2-5 let na téma O loupežníku Rumcajsovi. Příběh nás zavedl do lesa Řáholce, kde jsme se během týdne seznámili se všemi pohádkami, postavičkami a zažili jsme spoustu legrace. Ať už jsme pomáhali zachránit les či sbírat žaludy pro Rumcajsovu pušku. Poslední den jsme se po splnění úkolů dostali až do jeskyně v Řáholci, kde na nás čekal poklad. Všem moc děkujeme za krásný týden a zase někdy Ahoj Rumcajs, Volšoveček a Cipísek

38 Fotek

PT Letem světem 18.-22.7.2016

PT Letem světem 18.-22.7.2016

Příměstský tábor pro děti ve věku 2 – 4 roky na téma Letem světem. V průběhu tábora jsme putovali po čtyřech světových kontinentech. Navštívili jsme Ameriku, konkrétně Indiány. Cestovali do Afriky za Africkou domorodkyní. Číňan nás provedl celou Asií. Antarktidu a Arktidu nám představil Eskymák. Vše jsme zakončili cestou za ukrytým pokladem. Děkujeme za krásný týden, těšíme se zase příště.

67 Fotek

PT Sportcamp 18.-22.7.2016

PT Sportcamp 18.-22.7.2016

Příměstský tábor se sportovním zaměřením. Jako indiánský kmen jsme potřebovali zvolit nového vůdce kmene - nového náčelník, měli jsme několik kandidátů a bylo jen na šikovnosti indiánských týmu, který z nich to bude. Našim novým vůdcem se nakonec stal "Ospalý Bizon". Během tábora jsme si užili spoustu zábavy a sportovního dovádění. Prověřili jsme nejen sílu, obratnost a hbitost, ale také bystrou mysl. Všem děkuji za krásný táborový týden, těším se zase za rok. Vaše Louka

73 Fotek

PT Barevný týden 11.-15.7.2016

PT Barevný týden 11.-15.7.2016

Příměstský tábor s výtvarným zaměřením, provázaný celotáborovou hrou "Člověče nezlob se." V království her jsme si užili spoustu zábavy a výtvarného tvoření (figurky, trička, hrnky, štíty). Hráli jsme hry, byli jsme na výletě a na procházkách v lese. Zákeřného Fantoma jsme díky pomoci dětí zvládli přelstít a odehnat z království, aby již dál nikomu neškodil. Děkujeme všem za krásný týden. Těšíme se zase příště. Vaše Louka

76 Fotek

PO STOPÁCH SHERLOCKA HOLMESE

PO STOPÁCH SHERLOCKA HOLMESE

Máme za sebou velké pátrání. Děti odhalily zločince tajného receptu. Během týdne splnily všechny zkoušky a staly se pravými detektivy. Navštívili jsme Vida centrum, Kasematy a společně jsme si užili spoustu legrace. Podívejte se na fotky, jak jsme si to užívali.

56 Fotek

POLOLETKY V JUMPPARKU

POLOLETKY V JUMPPARKU

Pololetní prázdniny si děti společně s námi užily v Jumpparku. Dopoledne nás čekaly seznamovací hry, u kterých jsme se pořádně nasmáli. Potom byl pro nás připraven skvělý oběd a následoval přesun do Jumpparku, který byl jen a jen pro nás. Však koukněte jak jsme se bavili. Těšíme se na přístí akci.

14 Fotek