Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Romana Musilová photo
"Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí. "

Romana Musilová

Kontakt

605 793 515
pedagog volného času / Maceška pracoviště: Louka, Bzenecká 23, oddělení: Louka
Romana Musilová photo
"Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí. "

Narodila jsem se v malém městečku poblíž Brna, v Boskovicích. Tam jsem také vystudovala střední pedagogickou školu a poté se za dalšími studii přestěhovala do Brna, kde jsem už zůstala. Na vysoké škole jsem si vybrala kombinaci hudební výchovy a výtvarné výchovy na pedagogické fakultě. Je to možná méně tradiční dvojice oborů, ale mě na tom vždy bavila ta obrovská kreativita, kterou jsem do studia mohla dávat. 

V dětství a později i na střední škole jsem chodila do ZUŠ na výtvarku, flétnu a klavír. Na vysoké jsem si k tomu přidala ještě lekce kytary. V současnosti jsem propadla houslím, na které se učím hrát. Musím říct, že je to opravdu náročný nástroj. 

Moje zájmy

Hudba a hudební nástroje, čtení, divadla, tvoření, vyšívání, turistika, lyžování, bruslení.

Já a Lužánky

Do Lužánek jsem přišla v roce 2014 po maturitě jako externistka. Začala jsem vést hudební kroužky a to konkrétně flétnu a klavír. V kroužku jsem měla vždy maximálně dvě děti. Tato práce mě velmi rychle začala bavit a to hlavně proto, že jsem mohla ke každému žákovi přistupovat individuálně. Mohli jsme spolu navázat kamarádský vztah, ve kterém se nám lépe pracovalo. Kromě hudebních kroužků jsem přes léto vedla pobytové a příměstské tábory. 

V roce 2020 přišla nabídka na práci v Lužánkách na plný úvazek a já ji s radostí využila. Už jsem věděla, že budu spokojená, protože v Lužánkách pracují lidé, které práce baví. A do takového týmu by chtěl přeci každý!

Metodický přístup

Ve svých hudebních aktivitách často slýchám názor, že někdo nemá hudební sluch, takže nemůže hrát na hudební nástroje a navíc třeba i zpívat. Tomu já nevěřím. Zastávám názor, že pokud člověk chce a baví ho to, může hrát stejně jako kdokoli jiný. Hudba má být především o zábavě a radosti z ní. Stejně tak to mám i s tvořením a výtvarkou obecně. Je pro každého a vždy je důležité mít hlavně nadšení a chuť.